פיתוח גוף

אמנם הקיץ כבר נכנס בדלת, אבל זה ממש לא אומר שההכנות שלנו לקראתו נגמרו. לא רק זאת, אלא שמירה על בריאות ותזונה נכונים הם הכרחיים לא רק עבור הביקיני בים, אלא בעיקר בשביל חיים מהנים, קלילים ונוחים עבורנו ועבור המשפחה שלנו. את כל זה אנחנו יכולות לעשות בקלות ובאופן מבוקר וכיפי באמצעות פיתוח גוף הורדה במשקל, במסגרת תוכנית מיוחדת והיא קבוצת אימונים קטנה, מסודרת ותומכת, רק של נשים.

מהו פיתוח גוף הורדה במשקל
הגוף שלנו תמיד נמצא בפעולה והוא תמיד עובד, לפעמים יותר קשה ולפעמים פחות. בין אם מדובר בתקופת ההיריון שלנו, התקופה שלאחר הלידה, או כל זמן אחר, הגוף שלנו מתפתח ומשתנה וצריך לעזור לבצע את המעברים האלו באופן בריא ומדורג, כדיי שלא ניפגע לאורך השנים. בין היתר הדבר כולל שמירה על משקל תקין, גמישות וכוח גוף מבוקר.

את כל זה נוכל לעשות באמצעות שיטות פיתוח להורדה במשקל ושמירה על בריאות. אבל, לרוב קשה מאד לעשות זאת ללא מסגרת, במיוחד אם מדובר בנשים עם משפחות ועבודה במשרה מלאה ואפילו חלקית. את הצורך הזה בדיוק הבינו בסטודיו אווה ספורט ולכן הגיע הזמן ללמוד על קבוצת האימונים החדשה שלנו לקיץ.

קבוצת אימונים לפיתוח גוף
בחודשי יולי אוגוסט נקים קבוצת אימונים קטנה לנשים שמחפשות לשים את עצמן קודם, בין כל הבלגן והעומס של החיים. הקבוצה תקיים 17 מפגשים, פעמיים בשבוע, בימי שני וחמישי בשמונה בערב וכך כל אחת ואחת תוכלו לשלב את הקבוצה גם לצד המשפחה והעבודה. בקבוצה נתרגל אימוני כוח עם משקלים, שהוכחו כבריאים וחשובים גם לנשים, אינטרוולים לשריפת שומנים, וכמובן נצמיד לכן תפריט מותאם להגברת היעילות.

כל התוכנית מתאימה לאישה בכל גיל ובכל רמת כוח, היות והמטרה היא להביא כל אחת באופן אישי להישגים שהיא רואה לנכון וכדיי שהיא תוכל להיות גאה בעצמה ולנהל את חייה כפי שהיא רוצה אותם, ללא גבולות והסתייגויות.

השורה החתונה
לא משנה באיזה תקופה בשנה מדובר חשוב לשמור על פיתוח גוף ומשקל תקין, אבל היות והקיץ מדרבן את כולנו אתן מוזמנות להירשם לקבוצת האימונים של יולי-אוגוסט בסטודיו של אווה ספורט וכך תתחילו לתרגל אורח חיים בריא ומאוזן שילווה אתכם בכל השנה.

הצטרפי אלינו עוד היום!

מלאי את הפרטים ונחזור אלייך