על הסטודיו

מועדון ספורט חדשני ויוקרתי

להתאמן עם נשים מדהימות כמוך!

סטודיו אווה ספורט הינו אחד ממועדוני הספורט המובילים והוותיקים כיום באיזור חדרה והוא מושך אליו מתאמנות מכל איזור הצפון. הוא אחד ממועדוני הספורט היחידים באיזור הצפון המעניק שירות מדהים רק לנשים! החוגים, תוכניות האימון האישי, שיטות האימון וסוגי השיעורים, מותאמים במיוחד לנשים ומעניקים להן את היחס האישי והמקצועי לו הן זקוקות בכל שיעור ובכל אימון. החוגים והשיעורים, המתקיימים בסטודיו אווה ספורט, נערכים במסגרת נשית של עד 20 משתתפות בלבד עם מדריכות כושר, יוגה ופילאטיס מוסמכות אשר מעניקות יחס אישי לכל אחת בכל שיעור.

מגוון חוגים ענק לכל הרמות

מגוון החוגים של סטודיו אווה ספורט הוא ענק בכל קנה מידה לעומת גודלו של המועדון. אם אתן מצטרפות אלינו תוכלו להינות משיעורים מדהימים של זומבה, ספיניניג, יוגה, פילאטיס, שיעורי עיצוב וחיטוב, קנגו ג’אמפ, קיק-בוקסינג, HIIT, פלדנקרייז, שיעורי TRX מדהימים ועוד חוגים מעולים עם מדריכות מנוסות ומקצועיות. בנוסף, תוכלו להינות משירותי בניית תפריט תזונתי וליווי אישי לירידה במשקל המתאים במיוחד לנשים.

מנוי חודשי במחירים משתלמים במיוחד!

סטודיו אווה ספורט מעניק לכן את כל מה שאתן צריכות בכדי לשפר את הכושר הגופני, לרדת במשקל ולהכיר חברות חדשות מהעיר חדרה והסביבה. המנוי החודשי של סטודיו אווה ספורט ניתן לכן במחיר משתלם במיוחד ומאפשר לכן כניסה ללא הגבלה של כל השיעורים המדהימים של המקום, מהבוקר עד הערב, עם המדריכות הנפלאות של הסטודיו!

* שיעורי הסטודיו יכולים להתשנות בכל עת.

3Created with Sketch.

מדריכות מנוסות

עם שיטות אימון מובילות

בניית תפריט תזונתי

וליווי אישי

1Created with Sketch.

קבוצות קטנות

עד 20 משתתפות

יחס אישי וחם

ויכולת למידה גופנית

הצטרפי אלינו עוד היום!

מלאי את הפרטים ונחזור אלייך