קיקבוקס חדרה

מועדון לחיטוב הגוף

במידה ואת מחפשת שיעורי קיקבוקס חדרה חשוב כי בראש ובראשונה תערכי סקר שוק מקיף, ותבחרי בסופו של יום, בסטודיו ייחודי ומקצועי אשר מתמחה ומציע שיעורי קיקבוקס חדרה. ניתן לראות כי בשנים האחרונות נשים רבות מגלות את התחום ומחפשות אימוני קיקבוקס חדרה. מדובר באימונים מהנים ומעצבים אשר אינם מנפחים את השרירים, אלא מעצבים אותם ומחזקים אותם, וכמובן שורפים שומנים ומחטבים את הגוף. סטודיו אווה ספורט הינו מועדון ספורט ייחודי ויוקרתי, וייעודי לנשים בלבד. הסטודיו נמצא בעיר חדרה ומציע מגוון רחב ועשיר של אימונים. לכל האימונים מטרה אחת, והיא לעצב ולחטב את הגוף, וכמובן לשפר את הכושר. החוגים בסטודיו מתאימים לנשים בכל הגילאים. 

כמו כן, הסטודיו גאה להחזיק צוות מאמנות מקצועיות אשר מתמחות בתחום ויודעות כיצד להתחשב במצב פיזי ובריאותי של כל מתאמנת באופן אישי. כיום, הסטודיו גאה להיות מוביל בתחומו ולהציע שיטות אימון מתקדמות, מהמובילות בעולם. כמו כן, מנוי חודשי בסטודיו מאפשר לכל מתאמנת להגיע לסטודיו מהבוקר ועד הערב, ולהשתתף בכל אימון וחוג שרק תרצה, ללא הגבלה, וללא צורך בהרשמה מוקדמת. כמו כן, הסטודיו מציע שיעורי קיקבוקס חדרה, קיק בוקסינג, קיק בוקסינג לנשים ועוד.

קיק בוקסינג

אימון קיק בוקסינג הינו בעל יתרונות רבים אשר משפרים את היכולות הגופניות:

  1. מגדיל טווח תנועה
  2. מעניק ידע בהגנה עצמית
  3. תורם לביטחון העצמי
  4. מפתח סיבולת שריר
  5. מפתח גמישות 
  6. מפתח יציבות
  7. מחזק את שרירי הגוף
  8. מחזק גידים
  9. מגדיל את תנועת הפרקים
  10. מחטב את הגוף

קיק בוקסינג לנשים

סטודיו אווה ספורט הינו מועדון ספורט ייחודי ויוקרתי, וייעודי לנשים בלבד. הסטודיו נמצא בעיר חדרה ומציע מגוון רחב ועשיר של אימונים. לכל האימונים מטרה אחת, והיא לעצב ולחטב את הגוף, וכמובן לשפר את הכושר. החוגים בסטודיו מתאימים לנשים בכל הגילאים. כמו כן, הסטודיו גאה להחזיק צוות מאמנות מקצועיות אשר מתמחות בתחום ויודעות כיצד להתחשב במצב פיזי ובריאותי של כל מתאמנת באופן אישי. 

כיום, הסטודיו גאה להיות מוביל בתחומו ולהציע שיטות אימון מתקדמות, מהמובילות בעולם. כמו כן, מנוי חודשי בסטודיו מאפשר לכל מתאמנת להגיע לסטודיו מהבוקר ועד הערב, ולהשתתף בכל אימון וחוג שרק תרצה, ללא הגבלה, וללא צורך בהרשמה מוקדמת. כמו כן, הסטודיו מציע קיק בוקסינג לנשים. 

הצטרפי אלינו עוד היום!

מלאי את הפרטים ונחזור אלייך