יוגה לגיל השלישי

מועדון לחיטוב הגוף

יוגה לגיל השלישי תורם באופן ניכר ומשמעותי לחוסן הגוף והנפש של האדם המבוגר. יותר מכך, יוגה לגיל השלישי מחזקת את הגוף, משפרת יציבות, משקמת פציעות, ועוד. ניתן לראות כי יותר ויותר אנשים בגיל השלישי בוחרים לתרגל יוגה על בסיס יומי, על מנת לשפר את מצבם הגופני והנפשי כאחד. סטודיו אווה ספורט הינו מועדון ספורט ייחודי ויוקרתי, וייעודי לנשים בלבד. הסטודיו נמצא בעיר חדרה ומציע מגוון רחב ועשיר של אימונים. לכל האימונים מטרה אחת, והיא לעצב ולחטב את הגוף, וכמובן לשפר את הכושר. החוגים בסטודיו מתאימים לנשים בכל הגילאים. כמו כן, הסטודיו גאה להחזיק צוות מאמנות מקצועיות אשר מתמחות בתחום ויודעות כיצד להתחשב במצב פיזי ובריאותי של כל מתאמנת באופן אישי. כיום, הסטודיו גאה להיות מוביל בתחומו ולהציע שיטות אימון מתקדמות, מהמובילות בעולם. כמו כן, מנוי חודשי בסטודיו מאפשר לכל מתאמנת להגיע לסטודיו מהבוקר ועד הערב, ולהשתתף בכל אימון וחוג שרק תרצה, ללא הגבלה, וללא צורך בהרשמה מוקדמת. כמו כן, הסטודיו מציע יוגה לגיל השלישי, יוגה למבוגרים, יוגה לנערות ועוד.

יוגה למבוגרים

תרגול של יוגה למבוגרים בעל כמה יתרונות ברורים:

  1. שיפור יציבות ותנועה: יתרון מהותי וחשוב במיוחד כאשר מדובר על הגיל השלישי, כאשר מתקיים אובדן של עצם ומסת שריר. היוגה מאפשרת שיפור ניכר של יכולת התנועה, ויציבות. 
  2. שיפור ריכוז ויכולות המוח: טכניקת היוגה עובדת גם על הצד המנטלי והנפשי. כך שהיא מלמדת כיצד לפתח מחשבה מודעה וחיובית יותר. 
  3. שיפור מצב הרוח: רבים מעידים כי תרגול יוגה משפר באופן משמעותי את מצב הרוח. 

יוגה לנערות

סטודיו אווה ספורט הינו מועדון ספורט ייחודי ויוקרתי, וייעודי לנשים בלבד. הסטודיו נמצא בעיר חדרה ומציע מגוון רחב ועשיר של אימונים. לכל האימונים מטרה אחת, והיא לעצב ולחטב את הגוף, וכמובן לשפר את הכושר. החוגים בסטודיו מתאימים לנשים בכל הגילאים. כמו כן, הסטודיו גאה להחזיק צוות מאמנות מקצועיות אשר מתמחות בתחום ויודעות כיצד להתחשב במצב פיזי ובריאותי של כל מתאמנת באופן אישי. כיום, הסטודיו גאה להיות מוביל בתחומו ולהציע שיטות אימון מתקדמות, מהמובילות בעולם. כמו כן, מנוי חודשי בסטודיו מאפשר לכל מתאמנת להגיע לסטודיו מהבוקר ועד הערב, ולהשתתף בכל אימון וחוג שרק תרצה, ללא הגבלה, וללא צורך בהרשמה מוקדמת. כמו כן, הסטודיו מציע יוגה לנערות.

הצטרפי אלינו עוד היום!

מלאי את הפרטים ונחזור אלייך