יוגה אשטנגה תרגילים

מועדון לחיטוב הגוף

יוגה אשטנגה תרגילים הפכו מבוקשים במיוחד בשנים האחרונות, זאת בעקבות המודעות ליתרונות הרבים אשר קיימים בתרגול יוגה ותרגול של יוגה אשטנגה תרגילים בפרט. כמו כן, יוגה אשטנגה תרגילים נחשבת לשיטת יוגה מתאימה במיוחד למתחילים, ומשלבת בין עקרונות רוחניים, וגופניים כאחד. רבים אשר מתרגלים את השיטה מדווחים כי החלימו מפציעות וכאבים כרונים שונים, ואף זכו לשיפור ניכר במצבם הגופני והנפשי. כמובן כי יוגה אשטנגה תרגילים חייבים להתבצע בסטודיו מקצועי ואיכותי. סטודיו אווה ספורט הינו מועדון ספורט ייחודי ויוקרתי, וייעודי לנשים בלבד. הסטודיו נמצא בעיר חדרה ומציע מגוון רחב ועשיר של אימונים. לכל האימונים מטרה אחת, והיא לעצב ולחטב את הגוף, וכמובן לשפר את הכושר. החוגים בסטודיו מתאימים לנשים בכל הגילאים. 

כמו כן, הסטודיו גאה להחזיק צוות מאמנות מקצועיות אשר מתמחות בתחום ויודעות כיצד להתחשב במצב פיזי ובריאותי של כל מתאמנת באופן אישי. כיום, הסטודיו גאה להיות מוביל בתחומו ולהציע שיטות אימון מתקדמות, מהמובילות בעולם. כמו כן, מנוי חודשי בסטודיו מאפשר לכל מתאמנת להגיע לסטודיו מהבוקר ועד הערב, ולהשתתף בכל אימון וחוג שרק תרצה, ללא הגבלה, וללא צורך בהרשמה מוקדמת. כמו כן הסטודיו מציע יוגה אשטנגה תרגילים, אשטנגה יוגה, יוגה אשטנגה, אשטנגה, אשטנגה ויניאסה ועוד.

אשטנגה יוגה

אשטנגה יוגה הינה שיטה של יוגה אשר מתבססת על תרגול אנרגטי ופיזי של הגוף, במהלכו מבצעים מגוון רחב של תנוחות ותנועות בשילוב של תרגילי נשימה. התוצאה היא איזון בין הנפש לגוף, בין התנועה לנשימה. יותר ויותר אנשים מגלים את השיטה ואת היתרונות הרבים שלה, ובוחרים לתרגל על בסיס יומי.

יוגה אשטנגה

תרגילי יוגה אשטנגה נחשבים לאפקטיבים ומתאימים במיוחד למתחילים, ללא ניסיון או ידע מוקדם. בשנים האחרונות, נשים וגברים כאחד, בוחרים לתרגל יוגה, ומדווחים כי הם חשים שיפור ניכר הן במצב הגופני והן במצב הנפשי.

אשטנגה

תרגול אשטנגה תורם רבות לחיזוק הגוף ולחיבור בריא בין הנפש לגוף. מומלץ למצוא סטודיו מקצועי אשר מתמחה בתחום ויכול להציע מאמנים מנוסים ומקצועיים.

אשטנגה ויניאסה

סטודיו אווה ספורט הינו מועדון ספורט ייחודי ויוקרתי, וייעודי לנשים בלבד.  החוגים בסטודיו מתאימים לנשים בכל הגילאים. כמו כן, הסטודיו גאה להחזיק צוות מאמנות מקצועיות אשר מתמחות בתחום ויודעות כיצד להתחשב במצב פיזי ובריאותי של כל מתאמנת באופן אישי כמו כן, הסטודיו מציע שיעורי אשטנגה ויניאסה. 

הצטרפי אלינו עוד היום!

מלאי את הפרטים ונחזור אלייך