חוגים לנשים בהריון / לאחר לידה

ייצוב וחיטוב הגוף

חוגים לנשים בהריון / לאחר לידה – אתן כבר תרגישו מדהים

אין ספק כי נושאים כגון חוגים לנשים בהריון / לאחר לידה מעסיקים כל אישה בשלב כזה או אחר בחייה. כיום, ניתן לראות כי יותר ויותר מקומות מבקשים להעניק מענה ופתרון לנושאים כגון חוגים לנשים בהריון \ לאחר לידה, ובצדק. יותר ויותר נשים בוחרות להשקיע בעצמן בתקופת ההריון, לעצב את הגוף, לחזק אותו לקראת הלידה, כמובן כי המקרה דומה גם לאחר הריון. נשים לאחר הריון שואפות לחזור לגזרה במהרה, ולכושר. בדיוק בשביל נשים אלו, נועדו חוגים לנשים בהריון / לאחר לידה. 

כמובן כי כמו כל אימון גופני, מומלץ וחשוב לבחור בסטודיו מקצועי, אשר מתמחה בתחום ומחזיק צוות מאמנים מנוסה. סטודיו אווה ספורט הינו מועדון ספורט יוקרתי, וותיק ומתקדם אשר ממוקם בעיר חדרה, ומציע לקהל הרחב מגוון רחב של שירותים לנשים בלבד. כל האימונים במועדון מכוונים לחיטוב הגוף, עיצוב הגוף, כושר והרזייה, ומתבצעים על ידי מאמנים מוכשרים, בעלי ניסיון והתמחות בתחום. כיום, המועדון גאה להיות מוביל בתחומו, ולהציע שירות אדיב, מקצועי, ברמה הגבוהה ביותר, וללא פשרות.

קיימים שלושה יתרונות מרכזיים לאימון לנשים בהריון:

  • לידה קלה יותר
  • ייצוב וחיזוק הגוף
  • העובר גדל בגוף חזק ויציב, מה מעניק לו צמיחה איכותית יותר
 

כמו כן, במידה ואת אחרי לידה, ואת שואפת לחזור לעצמך, כמובן כי מומלץ לחזור לאט לאט ולערוך כל אימון תחת השגחה של מאמן כושר אישי. ההמלצה היא לחכות לפחות שישה שבועות עד אחרי הלידה על מנת לחזור לכושר, ובמידה ומדובר בלידה קיסרית, מומלץ לחכות כ-8 שבועות לכל הפחות. כמובן שחשוב להיות קשובה לגוף, ולהתייעץ עם רופא לפני התחלה של כל תוכנית אימון כזו או אחרת.

חוגים לנשים אחרי לידה עובדים על כמה עקרונות חשובים:

  • תרגול שרירי רצפת אגן
  • חיזוק הגב
  • חיזוק שרירי הבטן
  • מתיחה של שרירים תפוסים
  • תזונה נכונה ומאוזנת
 

כמובן כי מומלץ לבחור אך ורק בסטודיו מקצועי, אשר מציע מגוון והיצע רחב של חוגים לנשים בהריון ולנשים אחרי לידה כאחד. בנוסף, הקפידו לבחור מקום אשר מחזיק צוות אמין, מנוסה ומקצועי, אשר מתמחה בתחום.

 

סטודיו אווה ספורט הינו מועדון ספורט יוקרתי, ותיק ומתקדם אשר ממוקם בעיר חדרה, ומציע לקהל הרחב מגוון רחב של שירותים לנשים בלבד. כל האימונים במועדון מכוונים לחיטוב הגוף, עיצוב הגוף, כושר והרזייה, ומתבצעים על ידי מאמנים מוכשרים, בעלי ניסיון והתמחות בתחום. כיום, המועדון גאה להיות מוביל בתחומו, ולהציע שירות אדיב, מקצועי, ברמה הגבוהה ביותר, וללא פשרות.

כמו כן, שני אלמנטים חשובים נוספים בבחירה של סטודיו לפילאטיס הם זמינות החוגים והשיעורים, וכמובן צוות המדריכים. חשוב לבדוק כי ההיצע הקיים בסטודיו גמיש, רחב ויכול להתאים ללוח הזמנים שלכן. בנוגע לצוות המדריכים, חשוב לדעת כי בכל סטודיו קיימים מדריכים אחרים, וצוות שונה, בעל הכשרות שונות ומגוונות. כמובן כי מומלץ לבחור בסטודיו אשר מציע היצע מאמנים מן השורה הראשונה, אשר מתמחים בתחום ובעלי ניסיון רב. למאמן משמעות אדירה ומהותית בהצלחת האימון, וכמובן בהנאתו. סטודיו אווה ספורט הינו מועדון ספורט יוקרתי, ותיק ומתקדם אשר ממוקם בעיר חדרה, ומציע לקהל הרחב מגוון רחב של שירותים לנשים בלבד. 

האימונים אשר מתבצעים במקום תורמים רבות לעיצוב וחיטוב הגוף, כאשר על אימון מתבצע על ידי מאמנת מוכשרת ומנוסה. הסטודיו שמח להעניק פתרון מושלם לכל אישה, בטווח גילאים רחב, 

בתחום עיצוב הגוף, על ידי היצע מגוון ועשיר במיוחד של שיעורים בדגש על שיעורי פילאטיס ברמה הגבוהה ביותר. כמו כן, הסטודיו אידיאלי עבור נשים אשר מעוניינות להתאמן במקום לנשים בלבד, ללא חברתם של גברים על מנת להרגיש בנוח, הן בזמן האימון, והן כתחושה כללית.

הצטרפי אלינו עוד היום!

מלאי את הפרטים ונחזור אלייך