אימוני זומבה

מועדון לחיטוב הגוף

אין ספק כי בעשור האחרון אימוני זומבה הפכו לאחד האימונים החמים והמבוקשים ביותר בקרב נשים וגברים כאחד. כמו כן, אחד היתרונות המרכזיים והחשובים ביותר של אימוני זומבה הוא בעובדה כי מדובר על אימון במסווה של ריקוד, כך שהוא מהנה במיוחד ולא מרגיש כמו פעילות ספורט רגילה. 

אימוני זומבה מתאימים לכל אחד, ושורפים כמות גבוהה של קלוריות, ואף מחטבים את הגוף.סטודיו אווה ספורט הינו מועדון ספורט ייחודי ויוקרתי, וייעודי לנשים בלבד. 

הסטודיו נמצא בעיר חדרה ומציע מגוון רחב ועשיר של אימונים. לכל האימונים מטרה אחת, והיא לעצב ולחטב את הגוף, וכמובן לשפר את הכושר. החוגים בסטודיו מתאימים לנשים בכל הגילאים. כמו כן, הסטודיו גאה להחזיק צוות מאמנות מקצועיות אשר מתמחות בתחום ויודעות כיצד להתחשב במצב פיזי ובריאותי של כל מתאמנת באופן אישי. כיום, הסטודיו גאה להיות מוביל בתחומו ולהציע שיטות אימון מתקדמות, מהמובילות בעולם. 

כמו כן, מנוי חודשי בסטודיו מאפשר לכל מתאמנת להגיע לסטודיו מהבוקר ועד הערב, ולהשתתף בכל אימון וחוג שרק תרצה, ללא הגבלה, וללא צורך בהרשמה מוקדמת. כמו כן, הסטודיו מציע אימוני זומבה ושיעורי ZUMBA איכותיים, ברמה הגבוהה ביותר.

ZUMBA

הזומבה הינו אימון כושר אנרגטי ומהנה במיוחד אשר דוגל בשריפת קלוריות גבוהה במיוחד, תוך כדי ריקוד. מדובר על אימון אשר יכול להתאים לכל אחד, כאשר הריקוד הינו פשוט וקל במיוחד לביצוע וללמידה. בניגוד למה שרבים חושבים, אימון מסוג זה אינו מחייב ניסיון או ידע מקדים, וקל במיוחד לעקוב אחר צעדי הריקוד וללמוד ואתם.

סטודיו אווה ספורט הינו מועדון ספורט ייחודי ויוקרתי, וייעודי לנשים בלבד. הסטודיו נמצא בעיר חדרה ומציע מגוון רחב ועשיר של אימונים. לכל האימונים מטרה אחת, והיא לעצב ולחטב את הגוף, וכמובן לשפר את הכושר. החוגים בסטודיו מתאימים לנשים בכל הגילאים. 

כמו כן, הסטודיו גאה להחזיק צוות מאמנות מקצועיות אשר מתמחות בתחום ויודעות כיצד להתחשב במצב פיזי ובריאותי של כל מתאמנת באופן אישי. כיום, הסטודיו גאה להיות מוביל בתחומו ולהציע שיטות אימון מתקדמות, מהמובילות בעולם. כמו כן, מנוי חודשי בסטודיו מאפשר לכל מתאמנת להגיע לסטודיו מהבוקר ועד הערב, ולהשתתף בכל אימון וחוג שרק תרצה, ללא הגבלה, וללא צורך בהרשמה מוקדמת. כמו כן, הסטודיו מציע שיעורי ZUMBA. 

הצטרפי אלינו עוד היום!

מלאי את הפרטים ונחזור אלייך