אימון טבטה שריפת קלוריות

מועדון לחיטוב הגוף

מעוניינת באימון טבטה שריפת קלוריות? כדאי שתכירי את אחד האימונים הטובים ביותר לירידה במשקל!

אימון הטבטה הוא אחד האימונים העצימים הפופולריים ביותר של השנים האחרונות והוא סחף נשים מכל רחבי ישראל. אימוני הטבטה מתמקדים בפעילות קצרה במספר מוקצב של שניות והפסקה קצרה של מספר שניות עד לתרגול הבא. המטרה של אימון הטבטה היא להעלות את העצימות של האימון בזמן קצר ולשפר את היכולת לשרוף קלוריות. זהו אימון אינטרוולים המקצר את זמן האימון באופן משמעותי. סטודיו אווה ספורט, הממוקם בעיר חדרה, מציע לך את שיעורי הטבטה הטובים ביותר בתרגולים ממוקדים של 20 שניות תרגול, 10 שניות מנוחה במחזורים של סך הכל 4 דקות בתוך אימון שלם.

אילו תרגילים אפשר למצוא באימון הטבטה?

באימוני הטבטה למעשה ניתן לבצע כמעט כל תרגיל כושר שאתם מכירים. ניתן לבצע טבטה בתרגול ריצה, תרגילי בטן, תרגילים לשרירי הרגליים, תרגילים אירוביים, תרגילי לשרירי הידיים ולמעשה לכמעט כל סוג אימון הקיים היום. אנחנו סטודיו אווה ספורט מציעות לך אימון טבטה תרגילים מכל הסוגים במטרה להגיע לעצימות גבוהה בתהליך קצר ולהביא לשריפת קלוריות משמעותית בכל אימון. המדריכות המוסמכות שלנו בעלות ניסיון רב בבניית שיעורי טבטה תרגילים לנשים לחיטוב והצרת היקפים.

האם אימון הטבטה מתאימים גם למתחילים?

למרות שאימון הטבטה נחשב לאימון כושר בעצימות גבוהה, אנחנו בסטודיו אווה ספורט משלבות בכל שיעור גם תרגילי אימון טבטה למתחילים המאפשרים למעשה לכל אחת להצטרף לתרגול. מדריכות הכושר המעולות שלנו בסטודיו אווה ספורט, פיתחו עבורך שיעור המכיל תרגילי אימון טבטה למתחילים לכל רמות הקושי הנחשב לאימון היעיל והטוב ביותר לשריפת קלוריות.

כמה קלוריות תשרפו באימוני טבטה בסטודיו אווה ספורט?

אם את רוצה לדעת כמה קלוריות שורפים באימון טבטה, כדאי שתדעי שזהו אחד האימונים היעילים ביותר. אימון הטבטה שלנו בסטודיו אווה ספורט שורף כ-15 קלוריות בדקה אחת של אימון כאשר כל סבב אימון נמשך 4 דקות סך הכל. האימון כולו הוא 60 דקות והמדריכות שלנו מספקות את המנוחה הרצויה במהלך האימון. אז אם את שואלת את עצמך האם כדאי להירשם לשיעור הטבטה הבא שלנו, חשוב שתדעי כמה קלוריות שורפים באימון טבטה ותגיעי לכל אימון. הרשמה לטבטה אימון בסטודיו אווה ספורט תוכלי לעשות עכשיו דרך האתר. כל תרגול טבטה אימון בעצימות גבוהה מועבר על ידי מדריכת כושר מוסמכת ומנוסה.

אימון טבטה שריפת קלוריות בסטודיו אווה ספורט

להצטרפות לאימון טבטה שריפת קלוריות עם המדריכות הטובות ביותר, צרי איתנו קשר עכשיו דרך פרטי ההתקשרות המופיעים באתר ותתחילי להתאמן באחת השיטות הפופולריות בעולם.

הצטרפי אלינו עוד היום!

מלאי את הפרטים ונחזור אלייך