אימון טבטה למתחילים

מועדון לחיטוב הגוף

שמעת על אימוני טבטה Tabata אבל מעולם לא ניסית? אימון הטבטה מורכב ממחזורים של תרגילים הנמשכים 20 שניות לאחריהם מגיעה מנוחה של 10 וחוזר חלילה לזמן של עד 4 דקות רצוף. נשמע מסובך? זה בהחלט לא! אימון הטבטה למעשה מורכב מזמני פעילות קצרים וזמני מנוחה קצרים כך שהגוף עובד כמעט ללא הפסקה. אימון טבטה למתחילים יהיה בדרך כלל מורכב מתרגילים קלים יותר לביצוע הנמשכים בשיטת הספירה הנ”ל עד לכ-60 דקות אימון.

החוקר ד”ר איזומי טבטה מיפן ערך מחקר בשנת 1996 על אימוני כושר בעצימויות שונות והוא הגיע למסקנה כי אימון בעצימות גבוהה, עם פרקי הפסקות קצרים, הוא יעיל ביותר בכדי להביא לכדי אימון אירובי אינטנסיבי בזמן קצר. למה חשובה לנו העובדה הזו? העובדה הזו חשובה לכל אחת  מכיוון שאימוני כושר אירוביים הם אלה אשר גורמים לנו לשריפת שומנים מהירה. אימוני הטבטה הפכו לשיטת אימון מבוקשת מאז ועד היום במדינות רבות בעולם וגם בישראל.

טבטה למתחילים המתאים לכל הרמות

אימוני טבטה למתחילים מתרכזים בתרגילים אנ-אירוביים אשר אינם מיועדים לשריפת קלוריות אלא לחיזוק שרירים, אך כאשר מבצעים אותם בהפוגות בשיטת הטבטה ,Tabata אנחנו למעשה יוצרים אימון אירובי מושלם אשר שורף קלוריות בזמן האימון וגם כשעה וחצי אחריו. נשמע מדהים? כן, זהו אחד האימונים המיוחדים ביותר הקיימים היום לשיפור סיבולת לב ריאה וחיזוק שרירי הגוף – כלומר אנ-אירובי ואירובי.

אימון טבטה שריפת קלוריות

אז כפי שציינו, בחיפוש אחר יתרונות אימון טבטה שריפת קלוריות תהיה היתרון המשמעותי ביותר לרוב הנשים הבאות להתאמן. הדבר הנפלא בשיטת האימון הזו היא פעולת ה-After Burning של שריפת קלוריות אחרי האימון בזמן מנוחה.

אימון טבטה תרגילים מעולים לעיצוב הגוף

את התרגילים הטובים ביותר לאימון טבטה למתחילים, תוכלי למצוא בסטודיו אווה ספורט הנחשב לטוב ביותר באיזור חדרה והצפון והוא אחד היחידים אשר מציע את כל שיעורי הכושר של המקום רק עבור נשים! אם את רוצה להצטרף לאימון טבטה תרגילים מעולים לחיזוק הגוף תוכלי לעשות בכל שיעור ובמקביל תוכלי לשרוף קלוריות והכל באימון אחד בלבד!

אימון טבטה בבית או בסטודיו?

מכיוון שאימון טבטה בנוי מתרגילי אנ-אירוביים, את לא צריכה מסלול ריצה או שטח גדול בכדי לבצע אותו. אימון טבטה בבית או בסטודיו מתבצע על-ידי תרגילי כוח בהפוגות (אינטרוולים) המאפשרים לך לחזק את כל שרירי הגוף ובמקביל לשפר את היכולת האירובית שלך.

סטודיו אווה ספורט מציע – אימון טבטה למתחילים

סטודיו אווה ספורט מזמין אותך להצטרף עכשיו לשיעורי הטבטה המעולים של הסטודיו דרך טופס הרישום באתר!

הצטרפי אלינו עוד היום!

מלאי את הפרטים ונחזור אלייך